Ke pyetje? Mos hezito të na shkruash:

KONTAKT

Na ndiqni në rrjetet tona sociale për të qenë gjithmonë në kontakt me të rejat më të fundit, ofertat tona, lajme interesante, kuriozitete dhe shumë më tepër!

1

E-mail Us

info@e-academy.al

2

Vendndodhja

Rruga Stavro Vinjau, Pallati 2, Hyrja 9 1010, Tirana

3

Telefono

069 401 6190

Abonohuni tani në kurset që ofron e-Academy duke përzgjedhur kursin e preferuar!

  Detajet Tuaja
  1. Emer / Mbiemer*

  2. Email*

  3. Telefon*

  4. Interesohem per*

  5. Mesazh*


  * E Detyrueshme